Doporučuji

ByShari

Domáci produkty vlastno ručne tvorene oblečení. Určite doporučuji sirupy do kávy ja sem se do nich zamilovala.

https://www.facebook.com/groups/720260155365416

Restaurant Ambrosia 

Zvu Vás k návštěvě této  restaurace, která nabízí mezinárodní kuchyni s důrazem na kvalitu surovin. Táto kuchyně a design jídelny vás nechá vychutnat známá místa celého světa prostřednictvím specifických pokrmů daných zemí. 

Klatovy 

https://www.ambrosia-restaurant.cz/#utm_source=firmy.cz&utm_medium=ppd&utm_campaign=firmy.cz-12969926

Kameraman Karel Fakson 

Hledátě i vy svatebního kameramna a neíite si vybrat? rozhodne Když Vám mužu doporučiť Karel Fakson , mala som možnosť už viíce krát snim spolupracovať, prijémnéj, mladéj klučina čo to má v oku. Rezervujte si váš termin na rok 2017/2018 už teď

VIDEO - https://vimeo.com/182523472

Kontakt: https://www.facebook.com/karel.kotikSaal Digital 

__________

Už po tŕetí jsem dostala šanci vyzkoušet tisk od firmy Saal Digital CZ. Při tvorbě fotoknihy barvy zůstali, takové jaké jsem požadovala a to si na kolorizovaní potrpím. Tentokrát jsem si vybrala fotosešit .jednak ponúka úžasný program, v ktoróm si vytvoríte vlastnú fotoknihu behom pár minút a to bez znalosti programu.
Úžasná pohotovosť, keďže fotoknížka mi prišla do 4 pracovných dni, čo ma dosť prekvapilo. Prvé čo ma ohúrilo keď som si svoju knížku otvorila je úžasná ostrosť a jej nádherne farby, presne podľa mojich predstav. 


https://www.saal-digital.cz/

Yemenites Cafe roaster

Kaváreň

Výborná káva, příjemné prostředí a lidé se srdcem na pravém místě...  Táto Super kaviarnička nám poskytla priestory na foceni v pin-up stylu. Mohu jenom doporučit!

Vídeňská 67Klatovy Anna Šelmátová

Make-up Artist

Anna je velice šikovní mladá vyzážistka se skvělým nápadem a šmrncem. Mám s Annou pár foceni za sebou a určitě mohu jenom doporučit ať už na svatební, plesové nebo foto líčeni.

www.facebook.com/makeupannaselmatovaKlára Horejšová

Model

Tuto nádhernou modelku mohu jen doporučit (Spolehlivost, pozitivní přístup, tvorivosť a jej zkusenost s focením Vám pomůže k nádherným fotografiím) fotí vše kromě aktov a topless.

 


Košile značky Joka 

Dokážu uspokojit i nejnáročnější zákazníky co do materiálu, střihu, rozměru nebo kombinace košile. 

Mohu jenom doporučit 

https://www.kosilejoka.cz/

© 2016 Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!